|
|
|
|
 |
Láló 36
2014-12-02 20:05:04
|
384
|
És ez a probléma nem csak az elmaradott régiók jellemzője. Máshol is van "munkanélküliség" bőven. |
|
A hozzászólás:
 |
Láló 36
2014-12-02 19:58:39
|
381
|
"Most kezd változni valami, ....
Semmi. Nulla.
Azt mondja a tv-ban a polgármesteri hivatalból az egyik riportalany. Itt nincs munka.
Nincs munka? Annyi munka van mint a szemét. Nincs bútor, nincs tüzelő, a ház teteje rossz, semmi sincs megtermelve. "Még sincs munka." Miért ez a roppant nagy ellentmondás. Azt mondják nincs munka és közben nincs semmijük.
Azért mert rossz a rendszer oda. Nem működik. Tényleg nem működik ott a kapitalizmus. Nincs. Nincsenek vállalkozók se alkalmazottak. Semmi. Csak segély.
|
|
Előzmény:
 |
Rangun
2014-12-02 19:48:36
|
378
|
Most kezd változni valami, nem 4 évente egyszer kell szavazni, hanem folyamatosan ki kell állnia jogainkért, ha azt a kormány szűkíteni akarja, vagy ha valami disznóságot csinál, önszerveződni kell, ha szükséges tüntetni, és szolidárisnak lenni, különben a hatalom könnyen egymás ellen fordítja az embereket,és csoportokat. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|