Keresés

Részletes keresés

Láló 36 Creative Commons License 2014-12-02 20:00:22 382

"Csak beszéltek róla,de közben semmit nem tettek, ezért nem működik."

A kormánynak kéne dolgoznia, dolgoznia. Működő megoldásokat csinálni mindenfelé. Nincs sütnivalójuk, csak a zsebüket tömögetik. 

A hozzászólás:
Rangun Creative Commons License 2014-12-02 19:51:52 380

Csak beszéltek róla,de közben semmit nem tettek, ezért nem működik.

Előzmény:
Láló 36 Creative Commons License 2014-12-02 19:49:07 379

"Csak rossz irányból közelíted a problémát, vállalkozás barát környezetet kell létrehozni, és akkor lesznek munkahelyek is. "

 

Ez csak ilyen sablon szöveg. Már a vízcsapból is ez folyik húsz éve. 

 

Nem csinálják, nem működik, befuccsoltak, az összes. Tiszta csőd.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!