|
|
|
|
 |
Láló 36
2014-12-02 20:00:22
|
382
|
"Csak beszéltek róla,de közben semmit nem tettek, ezért nem működik."
A kormánynak kéne dolgoznia, dolgoznia. Működő megoldásokat csinálni mindenfelé. Nincs sütnivalójuk, csak a zsebüket tömögetik. |
|
A hozzászólás:
 |
Rangun
2014-12-02 19:51:52
|
380
|
Csak beszéltek róla,de közben semmit nem tettek, ezért nem működik. |
|
Előzmény:
 |
Láló 36
2014-12-02 19:49:07
|
379
|
"Csak rossz irányból közelíted a problémát, vállalkozás barát környezetet kell létrehozni, és akkor lesznek munkahelyek is. "
Ez csak ilyen sablon szöveg. Már a vízcsapból is ez folyik húsz éve.
Nem csinálják, nem működik, befuccsoltak, az összes. Tiszta csőd. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|