Keresés

Részletes keresés

Rangun Creative Commons License 2014-12-02 19:51:52 380

Csak beszéltek róla,de közben semmit nem tettek, ezért nem működik.

A hozzászólás:
Láló 36 Creative Commons License 2014-12-02 19:49:07 379

"Csak rossz irányból közelíted a problémát, vállalkozás barát környezetet kell létrehozni, és akkor lesznek munkahelyek is. "

 

Ez csak ilyen sablon szöveg. Már a vízcsapból is ez folyik húsz éve. 

 

Nem csinálják, nem működik, befuccsoltak, az összes. Tiszta csőd.

Előzmény:
Rangun Creative Commons License 2014-12-02 19:43:56 377

Csak rossz irányból közelíted a problémát, vállalkozás barát környezetet kell létrehozni, és akkor lesznek munkahelyek is. A közmunka gyakorlatilag segély, nem több, és nem helyettesíti a piaci munkahelyeket. Egyébként a magyar állam költi a legtöbb pénzt a térségben, mégis itt legnagyobb a szegénység, ezen gondolkozz el egy kicsit.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!