Keresés

Részletes keresés

Láló 36 Creative Commons License 2014-12-02 19:58:39 381

"Most kezd változni valami, ....

 

Semmi. Nulla. 

Azt mondja a tv-ban a polgármesteri hivatalból az egyik riportalany. Itt nincs munka. 

 

Nincs munka? Annyi munka van mint a szemét. Nincs bútor, nincs tüzelő, a ház teteje rossz, semmi sincs megtermelve. "Még sincs munka." Miért ez a roppant nagy ellentmondás. Azt mondják nincs munka és közben nincs semmijük.

 

Azért mert rossz a rendszer oda. Nem működik. Tényleg nem működik ott a kapitalizmus. Nincs. Nincsenek vállalkozók se alkalmazottak. Semmi. Csak segély.

A hozzászólás:
Rangun Creative Commons License 2014-12-02 19:48:36 378

Most kezd változni valami, nem 4 évente egyszer kell szavazni, hanem folyamatosan ki kell állnia jogainkért, ha azt a kormány szűkíteni akarja, vagy ha valami disznóságot csinál,  önszerveződni kell, ha szükséges tüntetni, és szolidárisnak lenni, különben a hatalom könnyen egymás ellen fordítja az embereket,és csoportokat.

Előzmény:
Láló 36 Creative Commons License 2014-12-02 19:42:41 376

"Már megint a külvilágra mutogatsz, egyébként a magyar politika minőségéért is mi vagyunk a felelősek, mi választjuk meg a pártokat, minket nem érdekel a korrupció, a politika csak visszatükrözi a társadalom mentális állapotát."

Én nem is választhattam. Én csak szavazhattam. Polikrácia. Ezeket az eszementeket biztos nem szavaznám meg. Nem értenek a munkájukhoz. Húzzanak a pi...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!