|
|
|
|
 |
Rangun
2014-12-02 19:48:36
|
378
|
Most kezd változni valami, nem 4 évente egyszer kell szavazni, hanem folyamatosan ki kell állnia jogainkért, ha azt a kormány szűkíteni akarja, vagy ha valami disznóságot csinál, önszerveződni kell, ha szükséges tüntetni, és szolidárisnak lenni, különben a hatalom könnyen egymás ellen fordítja az embereket,és csoportokat. |
|
A hozzászólás:
 |
Láló 36
2014-12-02 19:42:41
|
376
|
"Már megint a külvilágra mutogatsz, egyébként a magyar politika minőségéért is mi vagyunk a felelősek, mi választjuk meg a pártokat, minket nem érdekel a korrupció, a politika csak visszatükrözi a társadalom mentális állapotát."
Én nem is választhattam. Én csak szavazhattam. Polikrácia. Ezeket az eszementeket biztos nem szavaznám meg. Nem értenek a munkájukhoz. Húzzanak a pi... |
|
Előzmény:
 |
Rangun
2014-12-02 18:50:31
|
374
|
Már megint a külvilágra mutogatsz, egyébként a magyar politika minőségéért is mi vagyunk a felelősek, mi választjuk meg a pártokat, minket nem érdekel a korrupció, a politika csak visszatükrözi a társadalom mentális állapotát. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|