Keresés

Részletes keresés

Rangun Creative Commons License 2014-12-02 19:48:36 378

Most kezd változni valami, nem 4 évente egyszer kell szavazni, hanem folyamatosan ki kell állnia jogainkért, ha azt a kormány szűkíteni akarja, vagy ha valami disznóságot csinál,  önszerveződni kell, ha szükséges tüntetni, és szolidárisnak lenni, különben a hatalom könnyen egymás ellen fordítja az embereket,és csoportokat.

A hozzászólás:
Láló 36 Creative Commons License 2014-12-02 19:42:41 376

"Már megint a külvilágra mutogatsz, egyébként a magyar politika minőségéért is mi vagyunk a felelősek, mi választjuk meg a pártokat, minket nem érdekel a korrupció, a politika csak visszatükrözi a társadalom mentális állapotát."

Én nem is választhattam. Én csak szavazhattam. Polikrácia. Ezeket az eszementeket biztos nem szavaznám meg. Nem értenek a munkájukhoz. Húzzanak a pi...

Előzmény:
Rangun Creative Commons License 2014-12-02 18:50:31 374

Már megint a külvilágra mutogatsz, egyébként a magyar politika minőségéért is mi vagyunk a felelősek, mi választjuk meg a pártokat, minket nem érdekel a korrupció, a politika csak visszatükrözi a társadalom mentális állapotát.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!