Keresés

Részletes keresés

Rangun Creative Commons License 2014-12-02 16:03:45 372

A valóság a szabad akarat, és az önrendelkezés, ha nem tudunk éni a lehetőségekkel, azért csak mi vagyunk a felelősek, és ez mindaddig így marad, még másokat hibáztatunk, vagy a fennálló rendszert szidjuk.

A hozzászólás:
Láló 36 Creative Commons License 2014-12-02 15:18:47 371

"A gyarmati sors a fejekben létezik, nem a valóság"

Ez a valóság. 

Előzmény:
Rangun Creative Commons License 2014-12-02 11:54:24 370

Tovább kell tanulni, ez a kulcs, és nem az összeszerelést, mezőgazdaságot ,meg az ipart kell favorizálni, hanem az oktatást, és a vállalkozást kell bátorítani. A felzárkózás egy hosszú folyamat, ahol lépésről lépésre kellene jó irányba haladni, senki nem gátol ebben, egyedül, mi saját magunkat. A gyarmati sors a fejekben létezik, nem a valóság, csak még az ember nem ismeri fel a saját lehetőségeit, előszeretettel mutogat a külvilágra.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!