|
|
|
|
 |
Rangun
2014-12-02 16:03:45
|
372
|
A valóság a szabad akarat, és az önrendelkezés, ha nem tudunk éni a lehetőségekkel, azért csak mi vagyunk a felelősek, és ez mindaddig így marad, még másokat hibáztatunk, vagy a fennálló rendszert szidjuk. |
|
A hozzászólás:
 |
Láló 36
2014-12-02 15:18:47
|
371
|
"A gyarmati sors a fejekben létezik, nem a valóság"
Ez a valóság. |
|
Előzmény:
 |
Rangun
2014-12-02 11:54:24
|
370
|
Tovább kell tanulni, ez a kulcs, és nem az összeszerelést, mezőgazdaságot ,meg az ipart kell favorizálni, hanem az oktatást, és a vállalkozást kell bátorítani. A felzárkózás egy hosszú folyamat, ahol lépésről lépésre kellene jó irányba haladni, senki nem gátol ebben, egyedül, mi saját magunkat. A gyarmati sors a fejekben létezik, nem a valóság, csak még az ember nem ismeri fel a saját lehetőségeit, előszeretettel mutogat a külvilágra. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|