|
|
|
|
 |
Rangun
2014-12-02 11:54:24
|
370
|
Tovább kell tanulni, ez a kulcs, és nem az összeszerelést, mezőgazdaságot ,meg az ipart kell favorizálni, hanem az oktatást, és a vállalkozást kell bátorítani. A felzárkózás egy hosszú folyamat, ahol lépésről lépésre kellene jó irányba haladni, senki nem gátol ebben, egyedül, mi saját magunkat. A gyarmati sors a fejekben létezik, nem a valóság, csak még az ember nem ismeri fel a saját lehetőségeit, előszeretettel mutogat a külvilágra. |
|
A hozzászólás:
 |
Láló 36
2014-12-02 10:02:27
|
368
|
"Németország, aki egyébként az export világbajnok, kinek a gyarmata?"
Exportálják is a németek pl. a porsche-t, de hol gyártják hozzá az a sok rádiót, hát a gyarmaton, pl konkrétan Vácon az éhbérért dolgozók. 70-ezer két műszak, plussz szombat. Ez a gyarmati rendszer. |
|
Előzmény:
 |
Rangun
2014-12-01 23:11:20
|
365
|
Németország, aki egyébként az export világbajnok, kinek a gyarmata? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|