Keresés

Részletes keresés

Rangun Creative Commons License 2014-12-02 11:54:24 370

Tovább kell tanulni, ez a kulcs, és nem az összeszerelést, mezőgazdaságot ,meg az ipart kell favorizálni, hanem az oktatást, és a vállalkozást kell bátorítani. A felzárkózás egy hosszú folyamat, ahol lépésről lépésre kellene jó irányba haladni, senki nem gátol ebben, egyedül, mi saját magunkat. A gyarmati sors a fejekben létezik, nem a valóság, csak még az ember nem ismeri fel a saját lehetőségeit, előszeretettel mutogat a külvilágra.

A hozzászólás:
Láló 36 Creative Commons License 2014-12-02 10:02:27 368

"Németország, aki egyébként az export világbajnok, kinek a gyarmata?"

 

Exportálják is a németek pl. a porsche-t, de hol gyártják hozzá az a sok rádiót, hát a gyarmaton, pl konkrétan Vácon az éhbérért dolgozók. 70-ezer két műszak, plussz szombat. Ez a gyarmati rendszer.  

Előzmény:
Rangun Creative Commons License 2014-12-01 23:11:20 365

Németország, aki egyébként az export világbajnok, kinek a gyarmata?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!