Keresés

Részletes keresés

Láló 36 Creative Commons License 2014-12-02 10:02:27 368

"Németország, aki egyébként az export világbajnok, kinek a gyarmata?"

 

Exportálják is a németek pl. a porsche-t, de hol gyártják hozzá az a sok rádiót, hát a gyarmaton, pl konkrétan Vácon az éhbérért dolgozók. 70-ezer két műszak, plussz szombat. Ez a gyarmati rendszer.  

A hozzászólás:
Rangun Creative Commons License 2014-12-01 23:11:20 365

Németország, aki egyébként az export világbajnok, kinek a gyarmata?

Előzmény:
Láló 36 Creative Commons License 2014-12-01 22:17:28 362

Ha több a magyar tulaj akkor átlagosan több pénz marad itt mindenképpen. Itt él, itt a családja, nagyobb részt költ el itt mint külföldön. Mindenki gazdagabb ettől. Több megrendelése van a többi magyar cégnek is, mert itt költ. Mindenki jobban jár. De tök mindegy, gyarmat az egész. Ötöd áron dolgoztatnak az idegenek. Nagy részét úgy kéne felszámolni, hogy erősíteni kéne a magyar tulajdonosi réteget és magyar piacra való termelést. Most ennek az ellenkezője folyik. Ez a világ összes gyarmati rendszerének a jellemzője. Az export mindenek felett. 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!