Keresés

Részletes keresés

Láló 36 Creative Commons License 2014-12-02 09:59:37 367

Hát ez is igaz. Gyarmattartók és bérenceik kiviszik a pénzt.

A hozzászólás:
Rangun Creative Commons License 2014-12-01 23:10:35 364

Ja, látjuk, az Orbán gyerekek is Svájcban költik az itthon összelopott pénzt.

Előzmény:
Láló 36 Creative Commons License 2014-12-01 22:17:28 362

Ha több a magyar tulaj akkor átlagosan több pénz marad itt mindenképpen. Itt él, itt a családja, nagyobb részt költ el itt mint külföldön. Mindenki gazdagabb ettől. Több megrendelése van a többi magyar cégnek is, mert itt költ. Mindenki jobban jár. De tök mindegy, gyarmat az egész. Ötöd áron dolgoztatnak az idegenek. Nagy részét úgy kéne felszámolni, hogy erősíteni kéne a magyar tulajdonosi réteget és magyar piacra való termelést. Most ennek az ellenkezője folyik. Ez a világ összes gyarmati rendszerének a jellemzője. Az export mindenek felett. 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!