|
|
|
|
 |
Rangun
2014-12-01 23:11:20
|
365
|
Németország, aki egyébként az export világbajnok, kinek a gyarmata? |
|
 |
Rangun
2014-12-01 23:10:35
|
364
|
Ja, látjuk, az Orbán gyerekek is Svájcban költik az itthon összelopott pénzt. |
|
A hozzászólás:
 |
Láló 36
2014-12-01 22:17:28
|
362
|
Ha több a magyar tulaj akkor átlagosan több pénz marad itt mindenképpen. Itt él, itt a családja, nagyobb részt költ el itt mint külföldön. Mindenki gazdagabb ettől. Több megrendelése van a többi magyar cégnek is, mert itt költ. Mindenki jobban jár. De tök mindegy, gyarmat az egész. Ötöd áron dolgoztatnak az idegenek. Nagy részét úgy kéne felszámolni, hogy erősíteni kéne a magyar tulajdonosi réteget és magyar piacra való termelést. Most ennek az ellenkezője folyik. Ez a világ összes gyarmati rendszerének a jellemzője. Az export mindenek felett. |
|
Előzmény:
 |
jogértelmező
2014-12-01 22:06:48
|
361
|
"Ha több a magyar tulaj, akkor a profit is itt marad"
Ácsi! Ha a magyar tulaj nem lokálpatrióta, akkor szinte mindent külföldről vásárol. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|