|
|
|
|
 |
jogértelmező
2014-12-01 21:29:11
|
358
|
"A celeb, a dalénekes, a focista, ..."
"Akrobaták". Bemutatóikon spéci szakterületük fejlődőképességét bizonygatják. |
|
A hozzászólás:
 |
Láló 36
2014-12-01 20:40:12
|
356
|
"Tanácsolják: - Kapaszkodj fel, tartozz az elithez!
Ilyenkor olyan divatszakmákat sorolnak, melyek művelőit cselédek hada szolgál."
Túl sok fiatalt tesznek tönkre a hamis illúziókkal. Túl sokan tönkremennek a szülői elvárásokban, a szülő sznobsága miatt, a gyerekből sznobot nevelnek. Gyakran jön az összeomlás. Nem megy a tanulás, vagy megvan a diploma, de nincs munka hozzá stb.
Persze tanuljanak igen magas szinten, akik igen tehetségesek, van belső hajtóerejük, piacképes a diploma stb., de ami most van az egy lufi világ, egy szellemvilág, amiben a fiatalok, a szülők élnek, amibe a politika hajtja engedi őket. A celeb, a dalénekes, a focista, azok a valakik. Itt a probléma. De a legfőbb baj a politika. A fejétől büdösödik a hal. |
|
Előzmény:
 |
jogértelmező
2014-12-01 20:30:04
|
355
|
"Egy fiatalnak azt mondják csak úgy van esélyed, ha tanulsz, ha média szakember, ha ügyvéd stb leszel. Na ez a probléma. "
Tanácsolják: - Kapaszkodj fel, tartozz az elithez!
Ilyenkor olyan divatszakmákat sorolnak, melyek művelőit cselédek hada szolgál. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|