|
|
|
|
 |
Rangun
2014-12-01 21:02:14
|
357
|
Ez nem így van, teljesen mindegy a tulaj nemzetisége, a lényeg, hogy hol ad munkahelyeket, és mennyit. Az viszont baj,hogy az adórendszerünk egy zsák szemét, ami gátolja a hazai vállalkozások felemelkedését, a kormány meg protekcionista, ami csak a hozzá közel álló köröknek jó, de mindenki másnak rossz, a fogyasztótól, a versenytársakig. A Tesco adót is az emberek fizetik, ahogy a banki vagy távközlési különadókat is. |
|
A hozzászólás:
 |
Láló 36
2014-12-01 20:03:24
|
354
|
Olyan rendszer kell, ahol ezek felújítását is támogatnák, meg az újak építését. Most egy telek, ahol munka is van néha sok millióba kerül. Elérhetetlen, irreális. Olyan rend kéne, ahol a fiatalok ha építkezni családot alapítani akarnak, akkor munkával, de könnyedén megtehessék. Most olyan rend van ahol a fiatalok tanulhatnak és főleg idegeneknek dolgozhatnak idegenek gyáraiban. Nem a saját országukat építik. A politika az exportot az idegen gyárak letelepedését támogatja rengeteg adópénzből. Olyan politika kell, ahol a saját magunk számára hasznos termelést támogatják, minden régióban. Házat, ruhát, élelmiszert, tüzifát, autót. Ország régióktól függetlenül. Ez nincs. Idegeneknek dolgozik a fél ország. Mercédesz és társai. Gyarmat az egész. |
|
Előzmény:
 |
Rangun
2014-12-01 19:42:52
|
353
|
Rengetek üres ház, és üres lakás van, nem kell feltétlen építeni, legfeljebb csak ott, ahol munkaerő hiány van. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|