Keresés

Részletes keresés

1facsavar Creative Commons License 2014-11-29 16:40:47 10225

Bennem is felmerült, hogy ciki, de tudom, hogy Ő sem a mai fiatal gárdához tartozik és vannak beidegződött dolgok,de tisztelem becsülöm, hogy újrakezdte!

Discovery2 Creative Commons License 2014-11-29 16:16:55 10221

Szia!

 

Semmi nem lehet ciki ami előre visz:-)

Sajnos az idő múlásával az ismereteim is eléggé megkoptak.

Nekem valahogy az RC a selyem raszter néven futó papírral azonosult, ez pedig sima és eszembe se jutott, hogy ez is lehet műanyag bevonat. Pedig de. :-)

A hozzászólás:
Rőth Sándor Creative Commons License 2014-11-29 15:57:51 10220

Bennem is elmerült a kérdés, de úgy gondoltam ciki lenne megkérdezni....

Előzmény:
1facsavar Creative Commons License 2014-11-29 15:25:08 10217

Szia!

Milyen " papírt" használsz ? Papíralapu  barritos papírt ? vagy RC alapu  RC anyagot? Cak az első szárítható kómlappala második levegővel szárítandó !

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!