|
|
|
|
 |
1facsavar
2014-11-29 16:40:47
|
10225
|
Bennem is felmerült, hogy ciki, de tudom, hogy Ő sem a mai fiatal gárdához tartozik és vannak beidegződött dolgok,de tisztelem becsülöm, hogy újrakezdte! |
|
 |
Discovery2
2014-11-29 16:16:55
|
10221
|
Szia!
Semmi nem lehet ciki ami előre visz:-)
Sajnos az idő múlásával az ismereteim is eléggé megkoptak.
Nekem valahogy az RC a selyem raszter néven futó papírral azonosult, ez pedig sima és eszembe se jutott, hogy ez is lehet műanyag bevonat. Pedig de. :-) |
|
A hozzászólás:
 |
Rőth Sándor
2014-11-29 15:57:51
|
10220
|
Bennem is elmerült a kérdés, de úgy gondoltam ciki lenne megkérdezni.... |
|
Előzmény:
 |
1facsavar
2014-11-29 15:25:08
|
10217
|
Szia!
Milyen " papírt" használsz ? Papíralapu barritos papírt ? vagy RC alapu RC anyagot? Cak az első szárítható kómlappala második levegővel szárítandó ! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|