|
|
|
|
 |
Discovery2
2014-11-29 16:21:57
|
10223
|
Bár az az igazság két gyártó három papírjára nagyítottam, de egyik leírását sem olvastam el. Pedig egyszerűbb lett volna.:-(
Na, majd legközelebb. :-) |
|
 |
Discovery2
2014-11-29 16:18:03
|
10222
|
Köszi, ezentúl lesz próba, vagy legalább elolvasom előbb a leírást. :-)) |
|
A hozzászólás:
 |
1facsavar
2014-11-29 15:42:12
|
10219
|
Egyszerű próba , golyóstollal írni rá ----- lehet nem lehet?
Jó szórakozást :)) |
|
Előzmény:
 |
Discovery2
2014-11-29 15:39:04
|
10218
|
Szia!
Meg voltam győződve, hogy barrit alapú a papír, de most el ovastam a leírást "tükör fényesítő szárítón szárítani tilos":-))
Műanyag bevonat. Köszönöm, hogy rávilágítottál:-)) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|