|
|
|
|
 |
1facsavar
2014-11-29 15:42:12
|
10219
|
Egyszerű próba , golyóstollal írni rá ----- lehet nem lehet?
Jó szórakozást :)) |
|
A hozzászólás:
 |
Discovery2
2014-11-29 15:39:04
|
10218
|
Szia!
Meg voltam győződve, hogy barrit alapú a papír, de most el ovastam a leírást "tükör fényesítő szárítón szárítani tilos":-))
Műanyag bevonat. Köszönöm, hogy rávilágítottál:-)) |
|
Előzmény:
 |
1facsavar
2014-11-29 15:25:08
|
10217
|
Szia!
Milyen " papírt" használsz ? Papíralapu barritos papírt ? vagy RC alapu RC anyagot? Cak az első szárítható kómlappala második levegővel szárítandó ! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|