Keresés

Részletes keresés

Rőth Sándor Creative Commons License 2014-11-29 15:57:51 10220

Bennem is elmerült a kérdés, de úgy gondoltam ciki lenne megkérdezni....

Discovery2 Creative Commons License 2014-11-29 15:39:04 10218

Szia!

Meg voltam győződve, hogy barrit alapú a papír, de most el ovastam a leírást "tükör fényesítő szárítón szárítani tilos":-))

Műanyag bevonat.  Köszönöm, hogy rávilágítottál:-))

A hozzászólás:
1facsavar Creative Commons License 2014-11-29 15:25:08 10217

Szia!

Milyen " papírt" használsz ? Papíralapu  barritos papírt ? vagy RC alapu  RC anyagot? Cak az első szárítható kómlappala második levegővel szárítandó !

Előzmény:
Discovery2 Creative Commons License 2014-11-29 14:15:36 10216

Sziasztok!

 

Valaki homályosítson már fel  mi annak az oka hogy a képeim nem akarnak leválni a krómlapról, sőt annyira ragaszkodók, hogy van amelyik el is szakadt amikor le akartam venni. Ami épségben lejött az is foltos, csúnya.

 

Ezt a gépet használtam évtizedekkel ezelőtt is akkor hibátlanul tette a dolgát.(Vagy én voltam ügyesebb) A lap most is sértetlen, használat előtt átpolíroztam. Mit kellene tennem? Mit csinálok rosszul???

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!