|
|
|
|
 |
nemethla
2014-11-29 16:49:17
|
10227
|
Izé, a fotópapírodban nem történt változás? Ha az évtizedes papírt használod, már nem biztos, hogy működik a tükörfényezhetősége...) |
|
 |
1facsavar
2014-11-29 15:25:08
|
10217
|
Szia!
Milyen " papírt" használsz ? Papíralapu barritos papírt ? vagy RC alapu RC anyagot? Cak az első szárítható kómlappala második levegővel szárítandó ! |
|
A hozzászólás:
 |
Discovery2
2014-11-29 14:15:36
|
10216
|
Sziasztok!
Valaki homályosítson már fel mi annak az oka hogy a képeim nem akarnak leválni a krómlapról, sőt annyira ragaszkodók, hogy van amelyik el is szakadt amikor le akartam venni. Ami épségben lejött az is foltos, csúnya.
Ezt a gépet használtam évtizedekkel ezelőtt is akkor hibátlanul tette a dolgát.(Vagy én voltam ügyesebb) A lap most is sértetlen, használat előtt átpolíroztam. Mit kellene tennem? Mit csinálok rosszul??? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|