Keresés

Részletes keresés

gyulahorvath Creative Commons License 2014-11-28 15:15:24 505

Én 7 hetesen hoztam haza mindkét korábbi cicánkat, mert azt mondták a hozzáértők, h az az ideális. Addigra már szobatiszták és esznek, sőt még a harapásukat és a karmaik kultúrált használatát is megtanulják a tesóikkal történő bunyóban. Viszont 7 hetes kortól jól tudnak szocializálódni az új helyen. A hazahozataluktól számított első 1-2 hétben valamelyikünk bevállalta, h vele alszik, és ez nagyon jól bevált, igen erős kötődés jött létre. A 7 hetes elválasztás azt nyújtja acicának és az egész családnak, hogy annak az élettérnek a szabályait tanulja meg, amibel élni fog, nem pedig egy olyanét, amiből kikerül. Szóval annak fényében, h ez nekünk bevált, én ezt tartom jónak. Ráadásul 12 hét után már a családunknak is érzelmi nehézségeket okozna az elszakadás - és ha némi viszonosságot feltételezek akkor a cicának is. :)  Ráadásul az új gazdinak nemigen jutna a legédibb kiscica korból.

A hozzászólás:
Lora1213 Creative Commons License 2014-11-28 10:09:33 504

Egy kiscicának 12 hetes koráig az anyja mellett a helye.  Kérlek ha tudod, tartsd magadnál addig.

Előzmény:
gyulahorvath Creative Commons License 2014-11-28 09:25:23 503

Cuki lány cica ajándékba
Kimondottan lágy bundájú. Kézhez szokott, sőt hozzánk emberekhez úgy vonzódik, mintha cicák lennénk. Október 17.-én született, így most már elvihető. 06/30 607 6128, gyula_horvath@yahoo.co.uk

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!