Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
atti-73 Creative Commons License 2014-11-27 21:48:57 28

Szia Péter!

Köszi a választ, írtam emailt Neked!

Üdv. Attila

Előzmény:
Peter_F Creative Commons License 2014-11-24 16:41:20 27

Szia!

 

Ahogy bizonyára már sokszor hallottad "minden macska más", szóval biztosat nem lehet mondani. Az biztos, hogy nagyon körültekintően és türelmesen kell őket összeszoktatni. 

Ha mindenképpen jóslásba kell hagyatkozni, akkor azt mondanám, hogy a kandúr jó fogja viselni a dolgot és könnyebben fog barátkozni, de a nőstény nehezebb eset lesz.

 

Ha esetleg tudok valamiben segíteni, nyugodtan írj rám és bővebben is tudunk beszélni.

 

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!