Keresés

Részletes keresés

BSzTom Creative Commons License 2014-11-27 22:31:11 1757

Fagymentes helyen. Elvileg, ha porszáraz, tarthatod szabadban, tető alatt. De számolni kell azzal, hogy előbb-utóbb nedvességet kap (párakicsapódás, köd, harmat, stb) és akkor máris nem jó, ha meg tud fagyni.

A hozzászólás:
Mezőföldi 2 Creative Commons License 2014-11-27 06:53:36 1755

 Üdvözlet !

 

Bontott cserépkályha csempék tárolása hogyan helyes ?

 

 Szabadban fedett helyen ( pl. fészer ) ?

 

 Padláson ? 

 

 Pincében ?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!