|
|
 |
fotóriporter
2014-11-27 23:14:44
|
7298
|
Lehet valami fotós szemmel kihívás és ha érdekli a fotóst, akkor elmehet fényképezni és ha nektek kell a képe, akkor megveszitek, vagy ha ő támogatni akar titeket, mert neki is fontos amit csináltok, nem csak nektek, akkor akár még úgy is dönthet, hogy támogat titeket.
De egészen más egy olyan meghívás, hogy "ha van kedved gyere el fényképezni MAGADNAK", mint az, hogy "azért gyere el, mert NEKÜNK SZÜKSÉGÜNK VAN pár jó képre".
Az utóbbi felvetés eléggé olyan, mintha azt mondanád egy háziasszonynak, hogy "mivel úgyis érdekel a gasztronómia és szeretsz kísérletezni az ízekkel, kihívást látsz a főzésben, gyere már el megfőzni a vacsorát a rendezvény résztvevőinek." Amit persze akár örömmel el is vállalhat valaki, ha vagytok olyan viszonyban, vagy kötődik eléggé az eseményhez, de azért idegenként ezzel indítani kissé túlzásnak minősül a legtöbb háztartásban, hiába szeretnek főzni. |
|
 |
|
 |
telescoper
2014-11-26 18:42:17
|
7296
|
Az egész rendezvénynek van egy költsége. Gondolom, hogy az önkéntes alap azt jelenti, hogy ezeket a költségeket valakik állják. Például a résztvevő gyerekek családja. Azt mindenki megérti, hogy a sátorban fűteni, világítani nem lehet ingyen. Akkor azt miért nem értik meg, hogy a fotózás is pénzbe kerül?
A fotós odamegy, ott van, haza megy, feldolgozza a képeket. Ez úgy nagyjából 10 órás elfoglaltság. És nettó tévedés, hogy ez nem jár költséggel! Hogy azt a közhelyet már ne is süssem el, hogy az idő pénz. |
|
 |
Chip-TFF
2014-11-26 16:31:55
|
7295
|
Ezzel csak az a baj, hogy sajnos a szerviz nem fogja ingyen megcsinalni a zarszerkezetet miutan elhasznalodott, amikor elmondom nekik, hogy csupa jotekonysagi- es onkentes szervezesu esemenyen fotoztam... :( |
|
A hozzászólás:
 |
frizbis
2014-11-26 16:17:54
|
7294
|
Nem tudunk pénzt ajánlani a képekért, az egész verseny önkéntes alapon szerveződik. Én úgy ítéltem meg, hogy fotós szemmel kihívás, mert gyerekek-fiatalok, dinamikus mozdulatok, beltér, azért írtam meg ezt a lehetőséget. Helyszín pontosítás: Fáy utca Vasas sátor Időpont mégegyszer: dec 11. 11:00-15:00 Sportág: Ultimate Frisbee |
|
Előzmény:
 |
szl1973
2014-11-25 19:51:53
|
7290
|
Mennyit fizettek egy képért? Ezt elfelejtetted leírni. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|