Keresés

Részletes keresés

Chip-TFF Creative Commons License 2014-11-26 09:46:35 7292

raadasul munkaidoben...

A hozzászólás:
nemethla Creative Commons License 2014-11-25 22:54:31 7291

Ezt a versenyfajtát nincs sok értelme fotózni. Ingyé meg pláne nem )

Előzmény:
frizbis Creative Commons License 2014-11-25 18:43:53 7289

Sziasztok!

Van valakinek kedve sportfotózást gyakorolni? Dec 11-én 11:00-15:00-ig rendezünk Budapesten (Angyalföldön) iskolásoknak frizbiversenyt és szükségünk lenne pár jó képre, ami dokumentálja a hangulatot.

Kerestem egy videót, ami bemutatja a sportot, és ilyesmi sátorban fogjuk mi is rendezni:

https://www.youtube.com/watch?v=aiOqYYo0GuU

Ha valakit érdekel, szívesen küldök részleteket.

Anna

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!