|
|
|
|
 |
frizbis
2014-11-26 16:17:54
|
7294
|
Nem tudunk pénzt ajánlani a képekért, az egész verseny önkéntes alapon szerveződik. Én úgy ítéltem meg, hogy fotós szemmel kihívás, mert gyerekek-fiatalok, dinamikus mozdulatok, beltér, azért írtam meg ezt a lehetőséget. Helyszín pontosítás: Fáy utca Vasas sátor Időpont mégegyszer: dec 11. 11:00-15:00 Sportág: Ultimate Frisbee |
|
A hozzászólás:
 |
szl1973
2014-11-25 19:51:53
|
7290
|
Mennyit fizettek egy képért? Ezt elfelejtetted leírni. |
|
Előzmény:
 |
frizbis
2014-11-25 18:43:53
|
7289
|
Sziasztok!
Van valakinek kedve sportfotózást gyakorolni? Dec 11-én 11:00-15:00-ig rendezünk Budapesten (Angyalföldön) iskolásoknak frizbiversenyt és szükségünk lenne pár jó képre, ami dokumentálja a hangulatot.
Kerestem egy videót, ami bemutatja a sportot, és ilyesmi sátorban fogjuk mi is rendezni:
https://www.youtube.com/watch?v=aiOqYYo0GuU
Ha valakit érdekel, szívesen küldök részleteket.
Anna |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|