|
|
|
|
 |
nemethla
2014-11-25 22:54:31
|
7291
|
Ezt a versenyfajtát nincs sok értelme fotózni. Ingyé meg pláne nem ) |
|
 |
szl1973
2014-11-25 19:51:53
|
7290
|
Mennyit fizettek egy képért? Ezt elfelejtetted leírni. |
|
A hozzászólás:
 |
frizbis
2014-11-25 18:43:53
|
7289
|
Sziasztok!
Van valakinek kedve sportfotózást gyakorolni? Dec 11-én 11:00-15:00-ig rendezünk Budapesten (Angyalföldön) iskolásoknak frizbiversenyt és szükségünk lenne pár jó képre, ami dokumentálja a hangulatot.
Kerestem egy videót, ami bemutatja a sportot, és ilyesmi sátorban fogjuk mi is rendezni:
https://www.youtube.com/watch?v=aiOqYYo0GuU
Ha valakit érdekel, szívesen küldök részleteket.
Anna |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|