Keresés

Részletes keresés

PJRT Creative Commons License 2014-11-24 20:56:41 7288

Köszönöm kedvességed (és a bizalmad), de nem olyan nagy durranások, így inkább csak egy linket tennék be: http://www.facebook.com/media/set/?set=a.10152832191608293.662868292&type=3

 

A képek D300-zal és 50mm f/1.8-as, valamint tolózoomos 80-200mm f/2.8-as objektívvel készültek. 

 

 

Anna

 

 

A hozzászólás:
fotóriporter Creative Commons License 2014-11-24 20:23:07 7287

na és a képek?
,-PP

Előzmény:
PJRT Creative Commons License 2014-11-22 20:24:57 7286

Nekem nagyon tetszett, magával ragadt a lendület és a benzinszag! :) Több helyszínt is bejártam. Szívesen megyek máskor is, a gyakorlás úgy is rám fér. :)

 

 

Anna

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!