Keresés

Részletes keresés

PJRT Creative Commons License 2014-11-22 20:24:57 7286

Nekem nagyon tetszett, magával ragadt a lendület és a benzinszag! :) Több helyszínt is bejártam. Szívesen megyek máskor is, a gyakorlás úgy is rám fér. :)

 

 

Anna

 

A hozzászólás:
fotóriporter Creative Commons License 2014-11-22 19:53:50 7285

na és milyen volt végül?

Előzmény:
PJRT Creative Commons License 2014-10-24 14:21:09 7284

Holnapra száraz időt mondanak, de most szerencsére esik rendesen, hogy holnap jó látványos képek készülhessenek. :)

Közben megtudtam, hogy egy ezres lesz a beugró. 

 

 

Anna

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!