|
|
|
|
 |
PJRT
2014-11-22 20:24:57
|
7286
|
Nekem nagyon tetszett, magával ragadt a lendület és a benzinszag! :) Több helyszínt is bejártam. Szívesen megyek máskor is, a gyakorlás úgy is rám fér. :)
Anna
|
|
A hozzászólás:
 |
fotóriporter
2014-11-22 19:53:50
|
7285
|
na és milyen volt végül? |
|
Előzmény:
 |
PJRT
2014-10-24 14:21:09
|
7284
|
Holnapra száraz időt mondanak, de most szerencsére esik rendesen, hogy holnap jó látványos képek készülhessenek. :)
Közben megtudtam, hogy egy ezres lesz a beugró.
Anna |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|