|
|
|
|
 |
Törölt nick
2014-11-25 23:23:19
|
846
|
Ja és +1 eszembe jutott. Mivel világítanak? Ha energiatakarékos fénycsővel, akkor azt is ßaszhatják, ha nincs a teremben huszonvalahány fok, mert mint tudjuk, hidegben az messze, de messze nem világosul annyira amennyire kell. |
|
A hozzászólás:
 |
ruzsa janos
2014-11-22 18:00:13
|
842
|
állítólag sötétedés után mértek.
a kérdés továbbra is: el tudná nekem küldeni valaki a vonatkozó szabványokat? nem tnulmányt, hanem pontosan azt, ami az egész aalpja. |
|
Előzmény:
 |
Törölt nick
2014-11-22 14:17:31
|
841
|
És ezt június 1-én, déli 12-kor nyitott délre néző ablakoknál mérték, vagy egy december reggeli, nyugati tájolású nulladik óra kezdetekor?
A padfelületen történő mérés jogos. A tábla megvilágítása is mérendő. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|