Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2014-11-25 23:23:19 846

Ja és +1 eszembe jutott. Mivel világítanak? Ha energiatakarékos fénycsővel, akkor azt is ßaszhatják, ha nincs a teremben huszonvalahány fok, mert mint tudjuk, hidegben az messze, de messze nem világosul annyira amennyire kell.

A hozzászólás:
ruzsa janos Creative Commons License 2014-11-22 18:00:13 842

állítólag sötétedés után mértek. 

a kérdés továbbra is: el tudná nekem küldeni valaki a vonatkozó szabványokat? nem tnulmányt, hanem pontosan azt, ami az egész aalpja.

Előzmény:
Törölt nick Creative Commons License 2014-11-22 14:17:31 841

És ezt június 1-én, déli 12-kor nyitott délre néző ablakoknál mérték, vagy egy december reggeli, nyugati tájolású nulladik óra kezdetekor?

 

A padfelületen történő mérés jogos. A tábla megvilágítása is mérendő.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!