Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
tege1980 Creative Commons License 2014-11-21 12:57:39 66

Köszi a tippet Zoltanuss, mi már leszerződtünk, úgyhogy ebből a szempontból "nincs baj". A kérdés csak az, hogy mikor lesz az ügy lerendezve és hogyan... :)

Előzmény:
Zoltanuss Creative Commons License 2014-11-20 08:38:31 64

 Arra azért vigyázz, hogy a vételről nehogy lemaradj.

 Kapós háznál/ lakásnál előfordulhat, mint az ismerősömnél.

 Kinézett magának egy jó helyen lévő lakást, volt a gázkészülékeknél némi  homályos  dolog, mire kiderítette más vitte a lakást.

 14 hónapig hirdették , gondolta 3 hét még belefér  - hát hoppon maradt.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!