|
|
|
|
 |
Rőth Sándor
2014-11-20 22:52:23
|
10209
|
Ok. Fehér lapos talán van nekem itthon, feketét pedig Ausztriából tudok venni.
Ma jöttem haza, de gyakran megyek, ha gondolod... |
|
A hozzászólás:
 |
BUSZNYI
2014-11-20 22:46:33
|
10207
|
Ehh, nem tudom. Első körben feketére gondoltam mert jobban kihangsúlyozza a képeket. Vékony fehér kerettel hívatnám őket. |
|
Előzmény:
 |
Rőth Sándor
2014-11-20 22:43:43
|
10206
|
Fehér lap nem jó?
De, ha nagyon ragaszkodsz a feketéhez azt is lehet szerezni.
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|