Keresés

Részletes keresés

Rőth Sándor Creative Commons License 2014-11-20 22:52:23 10209

Ok. Fehér lapos talán van nekem itthon, feketét pedig Ausztriából tudok venni.

Ma jöttem haza, de gyakran megyek, ha gondolod...

A hozzászólás:
BUSZNYI Creative Commons License 2014-11-20 22:46:33 10207

Ehh, nem tudom. Első körben feketére gondoltam mert jobban kihangsúlyozza a képeket. Vékony fehér kerettel hívatnám őket.

Előzmény:
Rőth Sándor Creative Commons License 2014-11-20 22:43:43 10206

Fehér lap nem jó?

De, ha nagyon ragaszkodsz a feketéhez azt is lehet szerezni.

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!