Keresés

Részletes keresés

BUSZNYI Creative Commons License 2014-11-20 22:46:33 10207

Ehh, nem tudom. Első körben feketére gondoltam mert jobban kihangsúlyozza a képeket. Vékony fehér kerettel hívatnám őket.

A hozzászólás:
Rőth Sándor Creative Commons License 2014-11-20 22:43:43 10206

Fehér lap nem jó?

De, ha nagyon ragaszkodsz a feketéhez azt is lehet szerezni.

 

Előzmény:
BUSZNYI Creative Commons License 2014-11-20 22:33:59 10204

Urak ugyan nem film hívás de analóg.

Nem tudjátok véletlenül hol lehet venni hagyományos fotó albumot? fekete lapok fotósarok stb.

Szeretnék készíteni családi albumot FF-ben és ehhez az elképzeléshez az illene.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!