|
|
|
|
 |
BUSZNYI
2014-11-20 22:46:33
|
10207
|
Ehh, nem tudom. Első körben feketére gondoltam mert jobban kihangsúlyozza a képeket. Vékony fehér kerettel hívatnám őket. |
|
A hozzászólás:
 |
Rőth Sándor
2014-11-20 22:43:43
|
10206
|
Fehér lap nem jó?
De, ha nagyon ragaszkodsz a feketéhez azt is lehet szerezni.
|
|
Előzmény:
 |
BUSZNYI
2014-11-20 22:33:59
|
10204
|
Urak ugyan nem film hívás de analóg.
Nem tudjátok véletlenül hol lehet venni hagyományos fotó albumot? fekete lapok fotósarok stb.
Szeretnék készíteni családi albumot FF-ben és ehhez az elképzeléshez az illene. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|