Keresés

Részletes keresés

-Minarik- Creative Commons License 2014-11-20 22:50:28 10208

Nem voltam meg  Eastmannal, pedig az nincs messze. Nagyon illene.

A hozzászólás:
1facsavar Creative Commons License 2014-11-20 22:35:17 10205

Ha ottragad van hol alunnyi.

Az ezer sziget   -- egy hétig voltunk ott   a" libák öblében"      és egyszer hőlégballonnal fölötte.  nem is írok semmit erről.

Rochesterben jártál ? Eastman ?

Előzmény:
-Minarik- Creative Commons License 2014-11-20 22:02:28 10203

Menjen el a bivajfalvi kaszonoba, ha ottragad. A vizesesen kivul nincs mas latnivalo arra. Bar a videk nagyon szep. Mikor ott jartam, csak lestem, mekkorak azok a tavak. Akkora hajok vannak rajta, mint az oceanokon.. Az Ezer sziget kornyeket szeretnem majd egyszer megnezni. Kepek alapjan lelegzetelallito.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!