|
|
|
|
 |
1facsavar
2014-11-20 22:35:17
|
10205
|
Ha ottragad van hol alunnyi.
Az ezer sziget -- egy hétig voltunk ott a" libák öblében" és egyszer hőlégballonnal fölötte. nem is írok semmit erről.
Rochesterben jártál ? Eastman ? |
|
A hozzászólás:
 |
-Minarik-
2014-11-20 22:02:28
|
10203
|
Menjen el a bivajfalvi kaszonoba, ha ottragad. A vizesesen kivul nincs mas latnivalo arra. Bar a videk nagyon szep. Mikor ott jartam, csak lestem, mekkorak azok a tavak. Akkora hajok vannak rajta, mint az oceanokon.. Az Ezer sziget kornyeket szeretnem majd egyszer megnezni. Kepek alapjan lelegzetelallito. |
|
Előzmény:
 |
1facsavar
2014-11-20 21:22:09
|
10201
|
Uff.
A nejem ott van a szomszédban -- bivajfalván -- és vasárnap jönne - indulna haza Toro - ból ha sikerül nekik átjutni és indul a gép. Majd meglátjuk,mit kavar Szent Péter - vagy a többi politikus ::)) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|