Keresés

Részletes keresés

1facsavar Creative Commons License 2014-11-20 22:35:17 10205

Ha ottragad van hol alunnyi.

Az ezer sziget   -- egy hétig voltunk ott   a" libák öblében"      és egyszer hőlégballonnal fölötte.  nem is írok semmit erről.

Rochesterben jártál ? Eastman ?

A hozzászólás:
-Minarik- Creative Commons License 2014-11-20 22:02:28 10203

Menjen el a bivajfalvi kaszonoba, ha ottragad. A vizesesen kivul nincs mas latnivalo arra. Bar a videk nagyon szep. Mikor ott jartam, csak lestem, mekkorak azok a tavak. Akkora hajok vannak rajta, mint az oceanokon.. Az Ezer sziget kornyeket szeretnem majd egyszer megnezni. Kepek alapjan lelegzetelallito.

Előzmény:
1facsavar Creative Commons License 2014-11-20 21:22:09 10201

Uff.

 A nejem ott van a szomszédban   -- bivajfalván -- és vasárnap jönne - indulna  haza Toro - ból ha sikerül nekik átjutni és indul a gép.  Majd meglátjuk,mit kavar  Szent Péter - vagy  a többi politikus ::))

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!