|
|
|
|
 |
-Minarik-
2014-11-20 22:02:28
|
10203
|
Menjen el a bivajfalvi kaszonoba, ha ottragad. A vizesesen kivul nincs mas latnivalo arra. Bar a videk nagyon szep. Mikor ott jartam, csak lestem, mekkorak azok a tavak. Akkora hajok vannak rajta, mint az oceanokon.. Az Ezer sziget kornyeket szeretnem majd egyszer megnezni. Kepek alapjan lelegzetelallito. |
|
A hozzászólás:
 |
1facsavar
2014-11-20 21:22:09
|
10201
|
Uff.
A nejem ott van a szomszédban -- bivajfalván -- és vasárnap jönne - indulna haza Toro - ból ha sikerül nekik átjutni és indul a gép. Majd meglátjuk,mit kavar Szent Péter - vagy a többi politikus ::)) |
|
Előzmény:
 |
1facsavar
2014-11-20 21:16:29
|
10200
|
Valamikor a TV zés öskorában kerestek és nagyon jól fizettek balkezes embereket azért, hogy borotva reklámban működjenek közre és tanítsák a "parasztot" borotválkozni a TV előtt mintha tükör előtt csinálná.
:))
Úgy vagy most te is ebben a dőlésben :))
semmi gond -- gömbkóla!
Kiástad már magatokat? vagy nincs nagy balhé? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|