Keresés

Részletes keresés

-Minarik- Creative Commons License 2014-11-20 21:59:26 10202

Ok. Mit is irtam? "balra dontod a KAMERAT"

Tevedtem? :)

 

Itt nincs ho. Minket szerencsesen kihagyott. Mi jobban delen vagyunk, kb hat-nyolc ora autozasnyi tavolsagra. De ami kesik, nem mulik. Lesz meg itt ho. A mamiya RB alig varja, hogy fotozhasson.

1facsavar Creative Commons License 2014-11-20 21:22:09 10201

Uff.

 A nejem ott van a szomszédban   -- bivajfalván -- és vasárnap jönne - indulna  haza Toro - ból ha sikerül nekik átjutni és indul a gép.  Majd meglátjuk,mit kavar  Szent Péter - vagy  a többi politikus ::))

A hozzászólás:
1facsavar Creative Commons License 2014-11-20 21:16:29 10200

Valamikor a TV zés öskorában kerestek és nagyon jól fizettek balkezes embereket azért, hogy borotva reklámban  működjenek közre és tanítsák a "parasztot" borotválkozni a TV előtt mintha tükör előtt csinálná.

   :))

Úgy vagy most te is ebben a dőlésben  :))

semmi gond   -- gömbkóla!

Kiástad már magatokat? vagy nincs nagy balhé?

Előzmény:
-Minarik- Creative Commons License 2014-11-20 20:34:26 10197

Ha a kep jobbra, akkor a GEP balra. :)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!