|
|
|
|
 |
-Minarik-
2014-11-20 21:59:26
|
10202
|
Ok. Mit is irtam? "balra dontod a KAMERAT"
Tevedtem? :)
Itt nincs ho. Minket szerencsesen kihagyott. Mi jobban delen vagyunk, kb hat-nyolc ora autozasnyi tavolsagra. De ami kesik, nem mulik. Lesz meg itt ho. A mamiya RB alig varja, hogy fotozhasson. |
|
 |
1facsavar
2014-11-20 21:22:09
|
10201
|
Uff.
A nejem ott van a szomszédban -- bivajfalván -- és vasárnap jönne - indulna haza Toro - ból ha sikerül nekik átjutni és indul a gép. Majd meglátjuk,mit kavar Szent Péter - vagy a többi politikus ::)) |
|
A hozzászólás:
 |
1facsavar
2014-11-20 21:16:29
|
10200
|
Valamikor a TV zés öskorában kerestek és nagyon jól fizettek balkezes embereket azért, hogy borotva reklámban működjenek közre és tanítsák a "parasztot" borotválkozni a TV előtt mintha tükör előtt csinálná.
:))
Úgy vagy most te is ebben a dőlésben :))
semmi gond -- gömbkóla!
Kiástad már magatokat? vagy nincs nagy balhé? |
|
Előzmény:
 |
-Minarik-
2014-11-20 20:34:26
|
10197
|
Ha a kep jobbra, akkor a GEP balra. :) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|