|
|
|
|
 |
1facsavar
2014-11-20 21:16:29
|
10200
|
Valamikor a TV zés öskorában kerestek és nagyon jól fizettek balkezes embereket azért, hogy borotva reklámban működjenek közre és tanítsák a "parasztot" borotválkozni a TV előtt mintha tükör előtt csinálná.
:))
Úgy vagy most te is ebben a dőlésben :))
semmi gond -- gömbkóla!
Kiástad már magatokat? vagy nincs nagy balhé? |
|
 |
Törölt nick
2014-11-20 20:45:53
|
10198
|
Még az is lehet ;-))))
|
|
A hozzászólás:
 |
-Minarik-
2014-11-20 20:34:26
|
10197
|
Ha a kep jobbra, akkor a GEP balra. :) |
|
Előzmény:
 |
Törölt nick
2014-11-20 20:14:26
|
10194
|
Nekem úgy tűnik mintha jobbra dőlne, de ugye ebben sem vagyok 100% biztos ;-)))))
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|