Keresés

Részletes keresés

1facsavar Creative Commons License 2014-11-20 21:16:29 10200

Valamikor a TV zés öskorában kerestek és nagyon jól fizettek balkezes embereket azért, hogy borotva reklámban  működjenek közre és tanítsák a "parasztot" borotválkozni a TV előtt mintha tükör előtt csinálná.

   :))

Úgy vagy most te is ebben a dőlésben  :))

semmi gond   -- gömbkóla!

Kiástad már magatokat? vagy nincs nagy balhé?

Törölt nick Creative Commons License 2014-11-20 20:45:53 10198

Még az is lehet  ;-))))

A hozzászólás:
-Minarik- Creative Commons License 2014-11-20 20:34:26 10197

Ha a kep jobbra, akkor a GEP balra. :)

Előzmény:
Törölt nick Creative Commons License 2014-11-20 20:14:26 10194

Nekem úgy tűnik mintha jobbra dőlne, de ugye ebben sem vagyok 100% biztos  ;-)))))

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!