Keresés

Részletes keresés

-Minarik- Creative Commons License 2014-11-20 20:34:26 10197

Ha a kep jobbra, akkor a GEP balra. :)

A hozzászólás:
Törölt nick Creative Commons License 2014-11-20 20:14:26 10194

Nekem úgy tűnik mintha jobbra dőlne, de ugye ebben sem vagyok 100% biztos  ;-)))))

Előzmény:
-Minarik- Creative Commons License 2014-11-20 03:49:17 10182

Kovetkezetesen balra dontod a kamerat. :)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!