Keresés

Részletes keresés

majmokbolygoja Creative Commons License 2014-11-20 21:10:24 10199

"- És az melyik hívó Xtol; Tmax; Tmax RS?"

 

Hú, hát ezt látod nem tudom. Azt hiszem, Tmax hívóval. A Syrexben veszi, a Syrexes hölgy ajánlotta a lab4artot azóta ott hívatok, még nem okoztak csalódást.

A hozzászólás:
Törölt nick Creative Commons License 2014-11-20 20:12:44 10193

Szia! Még mindig az a kérdés miben és persze hogyan hívják a filmet. Amit javasoltam Tmax400 / Xtol 1+1 10min kipróbáltam, és még használható eredményt adott, „egyebet nem tudok elmondani” Tmax400 viszonylatban…

 

Ha magasabb kontrasztot szeretnél (Borús idő esetére.), a D100 / Xtol 1+1 13min javasolnám, és ez ISO200 lesz, nagyon finom szemcsével.

 

Ahol én hivatom, ott Tmaxhoz való hívóval hívják.

- És az melyik hívó Xtol; Tmax; Tmax RS?

Egyébként a „mert ehhez a filmhez lett fejlesztve” marketingdumába, nem nagyon hiszek.

Előzmény:
majmokbolygoja Creative Commons License 2014-11-20 09:40:37 10183

Nézd, én a hívás technikájához nem értek. Arról van szó a kérdésemben, hogy januárban londonba utazám pár napra, ahol elég sötét, nyomasztó, ködös, csapadékos, hide idő van, és ff filmmel szeretném megfogni ennek az atmoszféráját, hangulatát. Tegnap beszéltem egy filmrendező ismerősömmel, aki szintén hobbiból analógra fotóz, és azt tanácsolta, hogy Tmax400-al menjek, 800-ra lőjem és 800ra pusholtassam, mert erősebb, durvább kontrasztok lesznek, jobban hozza majd azt a hangulatot. Erre akartam rákérdezni szakfórumon. Ahol én hivatom, ott Tmaxhoz val hívóval hívják.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!