Keresés

Részletes keresés

m54-b Creative Commons License 2014-11-17 00:09:29 929

Nem csöcsöltünk! ezt i megcsináltuk!

Semmi Sam Creative Commons License 2014-11-16 11:00:21 926

Ennek örömére dzsemmeljünk:

A hozzászólás:
Semmi Sam Creative Commons License 2014-11-16 10:58:30 925

Ahogy teccik írni, tisztelt Párttitkár evtás!

 

Azér vannak a jó barátok, hogy seggíccsenek a bajba jutottaknak. Aktuálisan pedig most nem tavarisnak mongyák, hanem gódfrendnek (a helllyesírásban szenvedők kedviér: good, mint jó és friend, mint barát).

Előzmény:
Párttitkár elvtárs Creative Commons License 2014-11-13 17:37:43 924

Elvtársak!

 

A nemzetközi hejzet már rendkívül felfokozott, és a gazorbáni diktatúra hazai tombolása má a liberális világrendet veszéjezteti, így elvtársak mostmá nem nézhettyük ölbe tett kézzel, ami van elvtársak!

 

Elvtársak!

Amikor annakidején a népi demokrácia és a szocialista vívmányok valamint nemutolsósorban a proletárdiktatúra került veszéjbe 56-ba, akkor szeretett elődpártunk a munkásmozgalmi internacionalista segélyprogram keretébe behívta hozzánk a szovjet csapatokat, akik rendet tettek a fasiszta csőcselék tombolása által veszélybe sodort létező szocializmus visszaállításával.

De elvtársak nem szabad elfelejteni, hogy akkor volt egy ojan tökös legény a pártba, akinek a szavára hallgattak a testvéri szovjet elvtársaink, és akinek volt annyi vér a pucájába, hogy amikor a hruscsov elvtárs odaszólt neki telefonon (K vonalon természetesen) hogy: "na mi van kádár elvtárs, mikor hívsz má be minket internacionalista segítségként? hát meddig várjunk még, amikor má felig be is vonultunk hozzátok?"  szóval amikor ezt a telefont a kádárelvtárs megkapta, akkor azonnal megértette, hogy történelmi hejzet van, a nemzetközi hejzet má annyira felfokozódott, hogy akár behívja a ruszki elvtársakat akár nem, azok úgyis begyönnek, ígyaztán inkább behívta őket, mer neki ez volt a legjobb, ugyanis megértette, hogyha nem hívta volna be őket, akkor őt ültették volna a vádlottak padjára és őt végeztették volna ki, nem a nagy imre elvtársat.  Ugye, hogy mennyire egy reálpolitikus volt a kádárjancsi elvtársunk?   

 

Elvtársak!

De kérdem én, most nemugyanaz a hejzet mint 56-ba? Most az gazorbáni diktatúra nem veszéjeztetni a baloldali demokráciát, az élcsapat hatalmát (mint annakidején a proletárdiktatúrát) és a liberális világrendet?

És most elvtársak mérnincs nekünk egy kádárjancsihoz hasonló, a baloldali demokrácia és a liberális világrend irányába elkötelezett vezetőnk, akinek van annyi vér a pucájába, hogy behívja a liberális demokrácia megvédésére az usa, vagy az eu csapatait?  

Merugye itt van ez a sunyiképű gudfrend elvtárs, akit azér küldött ide az usa, hogy megvéggye a hazai liberalizmust a gazorbántól, és ha kell a gátikarcsi meg ez az alamuszi simonyi volt nagykövet hazaárulásban szakértő támogatásával megdöncse az orbáni diktatúrát!

 

És elvtársak az igaz, hogy az idei tavaszi választásokon ez nem sikerült, pedig minden eszközt, még az ideggyenge tikkelős libatolvaj gordonkát is bevetették mint titkos csodafegyvert, de elvtársak minden hazai igazhitű balliberális, vagy mondhatjuk úgyis hogy baloldali  demokrata tuggya, hogy itt nem állhatunk meg, hanem tovább kell fojtatni a harcot a végső győzelemig! És a gudfrend elvtárs ideküldése jelzésértekű dolog elvtársak, hogy a nagy testvér az usa velünk van, és nem hagy minket magunkra! Akár 56-ba elvtársak, mostse!

 

Elvtársak! Általános riadó! Szerezzük vissza a baloldali demokraták (korábban kommunistáknak hívtuk magunkat ezt sose feledjük el) hatalmát, hogy megin  mink vezethessük azt a böszme népet, lábbal tiporhassuk a törvényeket, annyit lopkodhassunk amennyit csak akarunk, és na egye fene, megengeggyük ezeknek a talpnyaló haszonleső volt szdsz-es liberális bandának, hogy megin kinevezze magát a legokosabb, legyügyesebb, legszakértőbb bandának, és ennek úgy örülve mint majom a farkának, megin támogatni fognak minket az ország szétlopásában, és a multiknak és a bankoknak történő kiszolgáltatásában.

Elvtársak! Hát nem szebb jövő ez, mint a gazorbáni diktatúra? Megin 7% lesz az infláció nem 2% mint most, megin 9% lesz a költségvetési hiány nem 2,5% mint most, megin -2%-os lesz a gazdasági növekedés, nem 3% mint most, és megigérjük, hogy az államháztartási hiányt felvisszük 200%-ra, mint a testvéri usába, és nem fogunk azon görcsölni, hogy mikénz csökenthessük mint a gazorbán!

 

Elvtársak! Ehhez csak egy tökös vezető kell, aki behívja az usa csapatokat, hogy állíccsák helyre a liberális demokráciát hazánkba, leverve a gazorbán ellenforradalmista bandájának a randallírozását!

Elvtársak! Szerintetek van ilyen vezető nálunk a demokratikus baloldalon?

 

Javaslatokat várunk, hogy kit támogassunk! Az udvaribolond ferikebohócunk már se itthon se külfödön se számít semmit, a külföldiek azon csodálkoznak, hogy ez a bukott szerencsétlen flótás még mit keres a magyar belpolitikába! A tikkelős ideggyenge gordonka megbukott idén tavasszal, így neki lejárt az ideje! A Szanyikapitányt, a golyófejű tóbiás testvért lehetne támogatni? Vagy aktivizáljunk valami régebbi kádert, aki még emlékszik az 56-os hősies szovjetbehívásunkra? A biszku elvtárs még él, igaz, hogy má olyan süket, hogy csak hallókészülékkel lát, de ő még emlékszik arra, hogy az asztal alá meg a szekrénybe bújva, vagy egyenesen moszkváig szaladva milyen hősiesen harcolt a párt az ellenforradalom ellen! Ő tudná, hogy mit kellene most csinálni, csak lehet, hogy véletlenül az usa helyett az oroszokat hívná be, de tévedtünk mi kommunisták má nagyobbat is, mondja a viccbe a rókakoma és ugye hogy mekkora igaza van? és a szekeres elvtárhoz mit szólnátok? Nála sunyibb alak kevés termett a párt környékén, így mindenre kapható lenne! Vagy valaki más?

Egyébként elvtársak, nem mindeggy, hogy kit hívunk be? A lényeg, hogy a gazorbánt elzavarják!

 

Elvtársak! Előre a baloldali demokrata vvívmányokér folyó osztályharc győzelméér! Kitartás! Éljen a párt!

 

Párttitkár elvtárs

aki tényleg úgy látja, hogy előbb-utóbb valamejik elvtársa nem bír magával és  behívja  az usa csapatait az orbáni hatalom leverésére   

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!