|
|
|
|
 |
REALHUBA
2014-11-16 14:50:58
|
135611
|
Szia!! Engem érdekelne a 60-d!!!! További szép napot!! |
|
 |
BMXMark
2014-11-16 12:45:20
|
135608
|
Rózsaszín? |
|
 |
Omega forever
2014-11-15 19:00:17
|
135592
|
Engem érdekel a gép, küldtem emailt, de nem tudom megkapod-e, ezért ide is kiírom.
Kösz a választ. |
|
A hozzászólás:
 |
toozok
2014-11-15 18:05:48
|
135588
|
Canon 60d váz, tökéletes álllapotban eladó, full frame-re váltás miatt, első tulajdonostól.
39.000 expo
Igény szerint adok hozzá egy 50mm 1.8 optikát
Gyári akkumlátor jár hozzá, usb kábel ha kell, doboza.
Irányár optikával: 100.000 Ft
Bocsánat, később olvastam a számról: 4460B052 |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|