Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
bandita39 Creative Commons License 2014-11-02 22:59:11 22699

Teccik a képek vágása,(rakok én is egy portrészerűt nagylátószögűvel :)  

Előzmény:
Tünde Soltész Creative Commons License 2014-10-31 21:10:10 22694

Szép estét Nektek! 

 

Ide még nem tettem fel képet, csak a makrooldalon "jártam" eddig , de gondoltam, megosztok Veletek néhány fotót Pécsről ,a szülővárosomról. Ha tetszenek, annak csak örülök. És kíváncsian várom az őszinte véleményeket!

 

    

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!