Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
dn_bacsi Creative Commons License 2014-11-01 22:21:43 22698

Üdvözlet itt minálunk! ;-)

Pakolj fel képeket nyugodtan szerintem. Ha nem nagyon van válasz, ne csüggedj, néha nagyon belassul ez a fórum. Általában technikai megbeszélések folynak, de sokan kifejezetten azért járunk ide, hogy ff képeket nézegessünk, úgyhogy ne kímélj :)

Előzmény:
Tünde Soltész Creative Commons License 2014-10-31 21:10:10 22694

Szép estét Nektek! 

 

Ide még nem tettem fel képet, csak a makrooldalon "jártam" eddig , de gondoltam, megosztok Veletek néhány fotót Pécsről ,a szülővárosomról. Ha tetszenek, annak csak örülök. És kíváncsian várom az őszinte véleményeket!

 

    

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!