Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
ihagee Creative Commons License 2014-11-01 21:02:44 22697

Nincsen semmi ozmóizé meg gyanta, van 3 darab 2,2kW körüli fűtőbetét, amelyek vizet forralgatnak. A bejövő víz egy része felforr, a másik része meg megy a hűtőbe. A végén egy csőből kicsurog a desztvíz, a többi meg kifolyik olyan melegen, hogy egy fél hajléktalan szálló feredhetne benne reggeltől délig :( . Ha jól emlékszem Metefém a gyártó neve.

Előzmény:
Törölt nick Creative Commons License 2014-11-01 10:03:37 22696

Szia! Ez hogyan mükszik, felforral majd lecsapat? Semmi ozmózis meg gyanta?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!