|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
Törölt nick
2014-10-27 20:20:42
|
22686
|
Hali! Azért ajánlom mindenkinek az ioncserélt vizet és lehetőleg forralva, mert eltérőek a csapvizek kishazánkban, hát még azon kívül… De az ioncserélt víz is okozhat meglepetést, mert lehet a gyártó telephelyén fúrt kútból vételezi a vizet, amit mechanikusan megszűr valamilyen módon, meg átkerget egy gyantatartályos vízlágyítón, de ettől még korán sem biztos, hogy tiszta a víz mert nincsenek benne Ca- ionok…
|
|
Előzmény:
 |
foveon
2014-10-26 18:41:29
|
22684
|
en semmi ilyen varazslast nem csinalok. csapvizbol keverem, nem szurogetem. de nincs ilyen gondom, igazabol nem is emlexem hogy lett volna eleg regota xtolozom.
ami viszont feltunt hogy az elso zacsko feloldodasa nagyon sokaig tart. atlatszo uvegben keverem es latom hogy nagyon sokaig tart mig teljesen eltunik a szmotyi. lehet hogy ha ramegy a masodik resz akkor nem oldodik fel soha. nem tom, de probald meg hogy csak akkor ontod be a masodikat ha tokeletesen eltunt az elso.
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|