|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
Törölt nick
2014-10-27 18:52:16
|
22685
|
Festék szaküzletben lehet kapni papír tölcsér szűrőt, aminek az alja lyukas. Azon a lyukon olyan finom szűrő van, hogy totál részecske mentessé teszi az Xtolt. Ha jól emlékszem 30 ft 1db. Én egy szűrés után kidobom. |
|
Előzmény:
 |
BUSZNYI
2014-10-26 17:39:34
|
22683
|
Csak ioncserélt vízből keverem a vegyszereket. Az X-tol-t én is 1:1 elöntősen használom (és általában a többi hívómat is elöntősen).
"Monnyuk, ha egyszer jól szűrnéd át, akkor nem látnál benne semmit."
Hivatalos labor szűrőpapírom nincs sajnos nem tudok szerezni, de Kv filterrel szoktam szűrni eddig jó eredménnyel.
Lehet még is csak kellene egy vegyész diploma is? DE az is lehet hogy teljesen béna vagyok és még egy szűrést se tudok rendesen megcsinálni...
b31
"Lehet a forralt ioncserélt víz a megoldás ;-))))) + az sem árt ha tiszta minden a edény amiben oldod, a tölcsér a szűréskor stb. nekem ilyen gondom még nem volt."
Nem egy poros szuterénben két téli abroncs és egy szánkő között hívok/keverek és nem a benzines tölcsérrel töltögetek ám!
Ugyan nem forralom, de ioncserélt. Minden edényem tökéletesen tiszta cseppmentes és dedikáltan csak erre használom őket. Azért fura ez az egész mert eddig egyik hívómmal sem volt ilyen bajom. Azért lepődtem meg. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|