Keresés

Részletes keresés

Nyafkamacska Creative Commons License 2014-10-24 16:12:35 19551

Ivarérés előtt ajánlatos ivartalaníttatni. Minél előbb annál jobb. Nálam egy kiló fölött mennek kés alá. Az a súly is csak az altatás miatt kell.

 

http://mancsok.hu/ivartalanitas.htm

A hozzászólás:
Ninu és Klári Creative Commons License 2014-10-24 14:22:01 19550

sziasztok,

érdeklődnék, hogy a lány cicák körülbelül mennyi idős korukban válnak 'nagylánnyá'? az én cicám 7 hónapos és azt lesem mikor jön az a pillanat, izgulok, hogy biztosan tudni fogom-e, hogy ez az. azért kérdezem, mert az állatorvos szerint utána esedékes az ivartalanítás.

köszi előre is a segítséget

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!