|
|
|
|
 |
fotóriporter
2014-11-22 19:53:50
|
7285
|
na és milyen volt végül? |
|
A hozzászólás:
 |
PJRT
2014-10-24 14:21:09
|
7284
|
Holnapra száraz időt mondanak, de most szerencsére esik rendesen, hogy holnap jó látványos képek készülhessenek. :)
Közben megtudtam, hogy egy ezres lesz a beugró.
Anna |
|
Előzmény:
 |
nemethla
2014-10-17 21:57:51
|
7281
|
HA nem esik, esélyes a kíváncsiságom. 6 éven át jártam arrafelé heti 3-4 szer...)
és egyszer se volt időm bemenni a páyára )) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|