|
|
|
|
 |
bb.78
2014-10-27 06:02:06
|
80
|
Ha nem fontos a kulcsmásolás elleni védelem, akkor bőven elég lehet az Abus D15 zárbetét is, ami szintén rendelkezik törésvédelemmel és azért is praktikus, mert egy kicsit hosszabb a kulcsa, mint az átlagos zárbetéteké. Én úgy jártam, hogy a kínai acél "biztonsági" ajtóban beköltözéskor ki akartam cserélni a zárbetétet, és akkor derült ki, hogy baromira nem szabvány méret van az ajtóban...így a szabvány mérethez legközelebb álló kisebb méretet választottam és mivel hosszabb az Abus D15 kulcsa, mint az átlag, ezért kényelmesen beért a zárbetétig. |
|
 |
Ofenbau
2014-10-19 02:31:29
|
78
|
Vegyél Mauert ! |
|
A hozzászólás:
 |
szucsattila
2014-10-18 22:35:15
|
77
|
Milyen zárbetétet ajánlanátok úgy, hogy már van riasztó a lakásban? Még ilyenkor is érdemes mélyebben a zsebbe nyúlni? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|