Keresés

Részletes keresés

PJRT Creative Commons License 2014-10-24 14:21:09 7284

Holnapra száraz időt mondanak, de most szerencsére esik rendesen, hogy holnap jó látványos képek készülhessenek. :)

Közben megtudtam, hogy egy ezres lesz a beugró. 

 

 

Anna

PJRT Creative Commons License 2014-10-17 23:30:24 7282

:) Intézkedem! :)

 

 

Anna

A hozzászólás:
nemethla Creative Commons License 2014-10-17 21:57:51 7281

HA nem esik, esélyes a kíváncsiságom. 6 éven át jártam arrafelé heti 3-4 szer...)

és egyszer se volt időm bemenni a páyára ))

Előzmény:
PJRT Creative Commons License 2014-10-17 17:36:30 7280

Sziasztok!

 

Ha minden igaz, crossmotor-verseny lesz október 25-én Piliscséven (ami Dorog mellett van). 

Van valakinek kedve jönni/menni? (Én még sosem voltam hasonló eseményen, de remélem, ez hamarosan megváltozik.)

 

Ha valakit érdekel, nézze meg a https://www.facebook.com/kiralyvalaszto?fref=photo oldalt, ha jön/megy, szóljon, hogy integethessünk egymásnak. :)

 

 

Anna 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!