|
|
|
|
 |
nemethla
2014-10-17 21:57:51
|
7281
|
HA nem esik, esélyes a kíváncsiságom. 6 éven át jártam arrafelé heti 3-4 szer...)
és egyszer se volt időm bemenni a páyára )) |
|
A hozzászólás:
 |
PJRT
2014-10-17 17:36:30
|
7280
|
Sziasztok!
Ha minden igaz, crossmotor-verseny lesz október 25-én Piliscséven (ami Dorog mellett van).
Van valakinek kedve jönni/menni? (Én még sosem voltam hasonló eseményen, de remélem, ez hamarosan megváltozik.)
Ha valakit érdekel, nézze meg a https://www.facebook.com/kiralyvalaszto?fref=photo oldalt, ha jön/megy, szóljon, hogy integethessünk egymásnak. :)
Anna |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|