|
|
|
|
 |
Maketheworldabetterplace
2014-10-12 20:04:11
|
344
|
Megtudtam.
Nálunk is ritkák a családban a földbirtokos kulákok, bankigazgatók, tőzsdecápák. :-)
Csökkentettem az igényeken, és alkalmazkodom a körülményekhez. Valami evolúciónak hívják az ilyesmit. :-)
Ha egy társadalomban egy DOLGOZÓ(azaz a társadalom érdekében munkálkodó) ember nem tud fedélhez jutni, egészségesen élni, családot alapítani és utódokat helyesen nevelni, az a társadalom halálra van ítélve.
Akkor változtatni kell. |
|
A hozzászólás:
 |
jogértelmező
2014-10-11 18:42:44
|
342
|
"Nem kell hitelt felvennünk csak azért, mert mások azt teszik."
Ez így igaz! Csak hát ... hmmm. Tudd meg, hogy nem mindannyian születtünk oly jól időzítve - és olyan jó "családi környezetbe" hogy hitelfelvétel nélkül is lehessenek jelentős sikereink ... |
|
Előzmény:
 |
Maketheworldabetterplace
2014-10-07 11:00:50
|
339
|
Nem kell hitelt felvennünk csak azért, mert mások azt teszik.
Olyan házban sem kell laknunk, amelyben mások laknak.
A személyes döntéstől függ. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|