Keresés

Részletes keresés

Maketheworldabetterplace Creative Commons License 2014-10-12 20:04:11 344

Megtudtam.

 

Nálunk is ritkák a családban a földbirtokos kulákok, bankigazgatók, tőzsdecápák. :-)

 

Csökkentettem az igényeken, és alkalmazkodom a körülményekhez. Valami evolúciónak hívják az ilyesmit. :-)

 

Ha egy társadalomban egy DOLGOZÓ(azaz a társadalom érdekében munkálkodó) ember nem tud fedélhez jutni, egészségesen élni, családot alapítani és utódokat helyesen nevelni, az a társadalom halálra van ítélve.

Akkor változtatni kell.

A hozzászólás:
jogértelmező Creative Commons License 2014-10-11 18:42:44 342

"Nem kell hitelt felvennünk csak azért, mert mások azt teszik."

 

Ez így igaz! Csak hát ... hmmm.  Tudd meg, hogy nem mindannyian születtünk oly jól időzítve - és olyan jó "családi környezetbe" hogy hitelfelvétel nélkül is lehessenek jelentős sikereink ...

Előzmény:
Maketheworldabetterplace Creative Commons License 2014-10-07 11:00:50 339

Nem kell hitelt felvennünk csak azért, mert mások azt teszik.

Olyan házban sem kell laknunk, amelyben mások laknak.

A személyes döntéstől függ.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!